Foxwell Videoscope / Endoscoop camera met 5.5mm camera
€ 89,95
Videoscope camera met 5.5mm camera voor de Foxwell i80TS
Voor 17:00 besteld, morgen in huis*
Klanten beoordelen OBD-Partner.nl gemiddeld met een 9.8
De Foxwell VD10 is een USB Videoscope / Bore Scope die ontwikkeld is voor gebruik in combinatie met de Foxwell i80TS
Met een 5.5 mm LED-verlichte camerasonde en waterbestendigheid volgens de IP67-norm, is dit apparaat ideaal om in nauwe openingen te kunnen kijken, zoals bijvoorbeeld via de bougieopening in de cilinderboring van een motor.
De knop op het handvat van de interface maakt direct een foto die opgeslagen wordt op de computer, zonder dat er iets op het tabletscherm ingedrukt hoeft te worden. Dit is bijzonder handig wanneer beide handen nodig zijn om de camerasonde nauwkeurig te richten op een specifiek object.
Op dezelfde manier kan de helderheid van de LED-verlichting aan het uiteinde van de sonde aangepast worden met een scroll-wiel in het handvat, wat mogelijkheden biedt voor eenhandige aanpassing.
De meegeleverde weergavesoftware die vooraf geïnstalleerd is op de i80TS maakt het mogelijk om het beeld te spiegelen, zodat er tijdens gebruik eenvoudig een goed beeld gecreëerd kan worden.
Prijs € 89,95 incl. BTW
Wees de eerste om “Foxwell Videoscope / Endoscoop camera met 5.5mm camera” te beoordelen Reactie annuleren
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Gerelateerde producten
Foxwell VS300 | Endoscoop voor i80
Foxwell VS300 videoscope: slanke 7 mm camera, waterdicht IP67, LED-verlichting en foto/video-opnames. Ideaal voor motor- en voertuiginspecties zonder demontage.
OBD Poort piekstroom beveiliging + booster
TDB013 OBD Power Booster en beschermer
Otofix V1 Bluetooth VCI Dongle
Vervangende of reserve dongle VCI ten behoeve van Otofix toestellen
Otofix BT1 Lite Professionele Accutester
De OTOFIX BT1 Lite is een tester voor accu's en elektrische systemen









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.